X

Posiadasz nieaktualną wersję przeglądarki Internet Explorer. Aby poprawnie wyświetlić serwis zalecamy pobranie jej aktualizacji lub jednej z alternatyw:

ie

Internet Explorer

opera

Opera

chome

Google Chrome

fire fox

Mozilla Firefox

Kino objazdowe i dzień grozy w SOK

Data publikacji: 17.10.2018

Sulęciński Ośrodek Kultury zaprasza w sobotę 27 października na kino objazdowe, zaś już 31 października na dzień grozy w kinie.


kino 1.jpg

Sulęciński Ośrodek Kultury w porozumieniu z Opolskim Kinem Objazdowym zaprasza 27 października na kolejne projekcje filmowe: 

Hotel Transylwania 3 - godz: 15:00, 17:00

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów. (97 min.)

7 Uczuć - godz. 19:00

Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy. Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji. (116 min)

Ceny biletów:
bilet ulgowy 14 zł.
bilet normalny 16 zł.

Rezerwacja internetowa pod linkiem – http://www.film.opole.pl/


kino2.jpg

Sulęciński Ośrodek Kultury oraz Zakrzywienie Czasoprzestrzeni zapraszają 31 października na kolejne seanse filmowe:

Między nami wampirami - godz. 16:00

Propozycja komedii dla całej rodziny. Film został stworzony na motywach bestsellerowego cyklu książek Angeli Sommer-Bodenburg. Były tłumaczone na ponad trzydzieści języków i rozeszły się w wielu milionach nakładów, a także pokazane jako liczne adaptacje telewizyjne i teatralne. To zabawna, bogata w przygody historia niesamowitej przyjaźni chłopca i jego oryginalnego przyjaciela – wampirka. Bohater udowodni, że strach wcale nie ma długich kłów, co najwyżej wielkie oczy.

Trzynastoletni chłopiec Tony od małego fascynuję się wszystkim, co straszne: stare zamki, cmentarze to jego pasja. Pewnego razu rodzicie zabierają go na wycieczkę do Transylwanii. Szczęście chłopca siega zeniutu, gdy poznaje prawdziwego wampira. Viggo Draculis jest jego rówieśnikiem i miłośnikiem zabawy. Zamiast straszyć ludzi wybiera śmieszne żarty. Od krwi woli sok z buraków! Chłopców połączy wspólna zabawa i wiele zaskakujących zdarzeń takich jak odkrycie sekretu uskrzydlonych krów, a przede wszystkim pokrzyżowanie planów łowcy wampirów, pana Kołeckiego.


Przebudzenie dusz - godz: 21:00 (Noc grozy)

Reż. Jeremy Dyson, Andy Nyman
Wyk. Andy Nyman, Martin Freeman, Paul Whitehouse, Alex Lawther
Prod. Wielka Brytania 2017, 98 min

Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa jego dawnego przełożonego – Charlesa Camerona. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi jednak w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa, profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją straszną historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

Zakonnica - godz: 23:00 (Noc grozy)

Reż. Corin Hardy
Wyk. Demián Bichir, Taissa Farmiga, Jonas Bloquet, Bonnie Aarons
Prod. USA 2018, 96 min

Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w „Obecności 2”. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

Ceny biletów:
bilet ulgowy 14 zł (Między nami wampirami)
bilet normalny 16 zł (Między nami wampirami, Przebudzenie dusz, Zakonnica)

Noc grozy - bilet na dwa filmy - 25 zł,
Sprzedaż biletów na miejscu lub online pod linkiem:
http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/

 

Źródło: Sulęciński Ośrodek Kultury

idn4000

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆBilety na wydarzenia

ZIELONA GÓRA I LUBUSKIE

zobacz więcej na bilety.infoludek.pl
logo

Serwis Informacyjny

tel. +48 91 88 69 601

Serwis Ogłoszenia


tel. +48 91 88 69 602

Serwis Katalog (firmy i opinie)


tel. +48 91 88 69 603